רשימת תפוצה למחפשי דירות
הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מידע חם וטיפים שיעזרו לכם למצוא דירה בקלות!

אימייל:

Get Adobe Flash.

אנטנות סלולריות במודיעין

 

בסוף שנת 2004 היו מוצבות כ-15 אנטנות עם עוצמת שידור גבוהה ברחבי מודיעין, חלקן בקרבת מוסדות ציבור וחינוך וחלקן בקרבת בתי מגורים. ב- 8.9.05 דנה מועצת העיר בפריסה חדשה של מתקני השידור. הוחלט לבטל חלק מהם ולפרוס במקומם מתקני שידור באופן שיקטין את החשיפה לקרינה (מבחינת כמות ומיקום).


ע"פ החלטה זו, מתקני השידור החדשים יותקנו על גבי עמודי תאורה. הכוונה היא להציב מתקני שידור קטנים המורידים את עוצמת הקרינה הסלולארית, אך מספקים קליטה טובה. רווח נוסף מכך הוא שהמתקנים מוצנעים באופן המונע פגיעה בנוף.

הפריסה הסלולארית המחודשת מתבססת על העיקרון שככל שיש יותר מוקדי שידור, עוצמתהקרינה/שידור מהמכשיר הסלולארי תקטן

.

מתקני השידור החדשים נמצאים על עמודיתאורה ברחובות, בצמתים ובכיכרות במודיעין. ע"פ תוכניות העירייה המרחק שלהם ממוסדות חינוך/ציבור/מגורים גדול פי 10 ויותר מהתקן של המשרד לאיכות הסביבה תוך הקפדה על דרישות הבטיחות של המשרד לאיכה"ס ועל היבטים עיצוביים וסביבתיים.

פרטים נוספים ומפות הפריסה של האנטנות הסלולאריות במודיעין-מכבים-רעות ניתן למצוא באתר של עיריית מודיעין בכתובת:http://www.modiin.muni.il/cellular/

אנטנות חשאיות:

למרות כל האמור לעיל, החברות הסלולאריות מגלות יצירתיות רבה ולאחרונה נתגלו מספר דירות מושכרות שבהן הוקמו תחנות שידור חשאיות בבנייני מגורים.

 

תושבי מודיעין הקימו מטה מאבק למלחמה בחברות הסלולר המציבות אנטנות בבתים פרטיים.

המאבק נושא פרי - אנטנה סלולרית של חברת פלאפון הוסרה לאחרונה מדירה ברחוב עמק האלה. מועצת עיריית מודיעין דנה השבוע (4.9.07) בנושא והחליטה להלחם עד חורמה בחברות הסלולריות ובבעלי הדירות בהן הותקנו האנטנות.

דיירי רחוב מגדל הלבנון בגבעה C ממשיכים במאבקם כנגד הקמת ארבע אנטנות סלולריות באחת הדירות.

 

ההערכה היא כי מדובר בכ- 50 דירות במודיעין בהן מותקנים אמצעי שידור וקליטה של החברות הסלולריות!

 

לכן, לפני רכישת דירה במודיעין בדקו היכן נמצאת האנטנה הקרובה ושיקלו אם לבצע בדיקת קרינה.

 

המשיכו לקרוא במדריך זה:

מצאו לי דירה

דירות חדשות במודיעין

תיווך מודיעין