רשימת תפוצה למחפשי דירות
הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו מידע חם וטיפים שיעזרו לכם למצוא דירה בקלות!

אימייל:

Get Adobe Flash.

עירית מודיעין מכבים רעות - מידע למחפשי דירות

מרכז השירות לאזרח

מרכז השירות לאזרח בעיריית מודיעין הוא הכתובת הראשונית לתושבים החדשים בעיר. ניתן לקבל שם מידע על הנתונים הסביבתיים של אזור המגורים העתידי, כגון תוכניות פיתוח באזור הבית, כבישי גישה, מיקום בתי ספר, גני ילדים ומרכזים מסחריים, מסלולי התחבורה הציבורית ומיקום פארקים.

נוסף לכך ניתן לקבל ללא תשלום עלוני עזר, עלוני מידע ואת מפת מודיעין-מכבים-רעות, תוכלו גם לקבל הסברים אודות מתחמי הבנייה השונים, ולהתרשם ממפות ותצלומי אוויר.

המפה שאותה תוכלו לקבל חינם בעיריית מודיעין כוללת את מפת המתחמים בעיר ומידע תכנוני אותו לא תוכלו למצוא באתרי מפות באינטרנט (למשל מיקום עתידי של מבני ציבור)!

מידע נוסף ניתן לקבל באתר האינטרנט של עיריית מודיעין תחת קטגוריית "מרכז שירות לאזרח".

 

המחלקה מספקת גם מידע בנוגע לתחבורה הציבורית – מסלולי תחבורה ציבורית עירוניים ובין-עירוניים. ודאו כי הדירה שאתם רוכשים מספיק קרובה לנתיבי האוטובוסים העירוניים/בין-עירוניים ומספיק רחוקה מהם על-מנת להימנע מרעש.

 

במחלקת תכנון והנדסה של עיריית מודיעין ניתן לקבל עבור כל דירה בעיר מידע הנדסי כגון תרשים הכולל את מידות מדויקות, מידע אודות אפשרויות הרחבה, תרשימים של הבניין, הגג, השטחים המשותפים בבניין ועוד.

מחלקת תכנון והנדסה

במחלקת תכנון והנדסה של עיריית מודיעין ניתן לקבל עבור כל דירה בעיר מידע הנדסי כגון תרשים הדירה עם מידות מדויקות, מידע אודות אפשרויות הרחבה, תרשימים של הבניין, הגג, השטחים המשותפים בבניין ועוד.

המחלקה מספקת גם מידע בנוגע לתחבורה הציבורית – מסלולי תחבורה ציבורית עירוניים ובין-עירוניים. ודאו כי נכס הנדל"ן שאותו אתם רוכשים מספיק קרוב לנתיבי האוטובוסים העירוניים/בין-עירוניים ומספיק רחוק מהם על-מנת להימנע מרעש.

באתר האינטרנט של עיריית מודיעין לא מופיעים זמני קבלת הקהל של מחלקת תכנון והנדסה, טרחנו למענכם והשגנו את הזמנים:  ימים א' ו-ב' 08:30-13:00, יום ד' 13:00-17:00.

 

אתר עיריית מודיעין

מידע רב תוכלו למצוא באתר האינטרנט של עירית מודיעין בכתובת: www.modiin.muni.il

מפת מודיעין עם אינדקס רחובות מוצגת באתר תחת קטגוריית "מערכת מידע גיאוגראפית". זוהי מפה מפורטת ביותר הכוללת את החלוקה למתחמים, עם ציון כל המבנים הציבוריים. מפה זו עדיפה על פני כל המפות שתמצאו באתרי המפות השונים באינטרנט!

לפתיחת המפה כנסו לאתר עיריית מודיעין, בחרו "מערכת מידע גיאוגראפית", בחרו "מפה עירונית".

 

 

טיפ שיחסוך לכם כסף!


אם הדירה שלכם עומדת ריקה מכל סיבה שהיא, אפילו לתקופה קצרה, פנו לעיריית מודיעין ובקשו שלא יחייבו אתכם בגין תשלום ארנונה. כל תושב יכול להצהיר על עד חצי שנה שבה נכס ברשותו היה לא מאוכלס והוא פטור מתשלום ארנונה לתקופה זו!

ניתן לקבל החזר גם רטרואקטיבית!

חסכון בתשלום ארנונה לשבוע הוא כ- 100₪ ויותר.

שלחו למרכז הגבייה בעיריית מודיעין את הטופס "בקשה להנחה לנכס ריק" ותזוכו מתשלום!!! (ניתן להוריד את הטופס באתר עירית מודיעין בקטגוריית "מרכז גבייה").

 

אם כבר הגעתם לבניין העירייה:

 

מרכז הקבלנים במודיעין, מקום בו ממוקמים משרדי המכירות של רוב הקבלנים הבונים פרויקטים חדשים במודיעין, ממוקם מול בניין עירית מודיעין. המרכז פועל בין השעות 10:00-17:00. במרכז ממוקמים גם כמה משרדי תיווך, עורכי דין, וסניפי בנקים למשכנתאות.

 

 

המשיכו לקרוא במדריך זה:

מצאו לי דירה

חפשו דירות ממתווכים במודיעין

חפשו דירות חדשות במודיעין

modiin real estate